Close

Korzyści z bycia Członkiem Stowarzyszenia:


– Wpływ na kształt rynku IT

– prowadzimy wiele działań, które mają bezpośredni wpływ na gospodarkę IT w Polsce

– Rozwój zawodowy i osobisty

– zależy nam na budowaniu godnych miejsc pracy, spełniających oczekiwania Specjalistów, a także umożliwiających im rozwój osobisty

– Możliwość do rozbudowywania swojej sieci kontaktów zawodowych poprzez bywanie na różnego rodzaju spotkaniach i konferencjach organizowanych przez Stowarzyszenie

– Dołączenie do różnorodnej i aktywnej społeczności działającej w obszarze IT

– Bezpłatny udział we współorganizowanych wydarzeniach

– Współpraca na preferencyjnych warunkach z Partnerami Stowarzyszenia

– Wsparcie innych członków Stowarzyszenia oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, pragniemy aby członkowie naszego Stowarzyszenia mieli w sobie wsparcie i otrzymywali niezbędną pomoc

– Możliwość udziału w zyskach projektów komercyjnych


Jak zostać Członkiem Stowarzyszenia?


Nic trudnego! Wystarczy, że interesujesz się IT, masz czas i chęci by robić więcej!

Zapraszamy pasjonatów nowych technologii na cykl trzech pierwszych spotkań informacyjnych Stowarzyszenia ITTPA – IT Talents in Poland Association. Podczas spotkań opowiemy o obszarach, w których chcemy działać oraz o pierwszych projektach Stowarzyszenia, w które będą mogli się zaangażować przyszli członkowie.

Osią naszej działalności będzie wspieranie Polskiego sektora IT/ICT w szerokim zakresie m.in. poprzez pomaganie juniorom w zdobyciu pierwszych praktyk w firmach, które zapewniają opiekę mentora, wspierając osoby chcące przekwalifikować się i zostać programistami. Co więcej chcemy szerzyć dobre praktyki rekrutacyjne na rynku, wspierać zagranicznych przedsiębiorców oraz inwestorów w rozpoczęciu swojej działalności w Polsce oraz promować ideę komplementarności nauki i biznesu.

Pierwsze kameralne spotkanie już za nami, zapraszamy Was na kolejne (drugie) spotkanie, które odbędzie się 23 maja 2018 roku w restauracji Future&Wine przy ulicy Pokornej 2/12 w Warszawie o godzinie 19:00.

Trzecie i ostatnie spotkanie z serii będzie miało miejsce 6 czerwca 2018 roku w klubokawiarni Centrum Zarządzania Światem przy ulicy Stefana Okrzei 26 w Warszawie o godzinie 19:00.


Plan spotkania:


1. Przedstawimy cele i założenia Stowarzyszenia

2. Omówimy obszary, w które będą mogły zaangażować się osoby chcące dołączyć do Stowarzyszenia

3. Poznamy się i porozmawiamy o Polskim rynku IT


Spotkanie będzie świetnym miejscem do poznania ciekawych osób działających w różnych obszarach sektora IT. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!


LinkedIn ITTPA


Rejestracja na wydarzenie 23 maja


Rejestracja na wydarzenie 06 czerwca

Dołącz do kreatorów IT w Polsce

Jesteśmy grupą pasjonatów działających w branży IT od lat., którzy widzą mocne i słabe strony sektora IT. Początkowe długie rozmowy na temat działań, które chcielibyśmy wprowadzić w życie doprowadziły do powstania Stowarzyszenia, które dziś pragniemy przedstawić i Tobie.

Wiemy, że nasze działania będą odczuwalne dla rynku IT w Polsce, chcemy go promować, rozwijać i ściągać tutaj zagranicznych inwestorów i startupy, budować nowe miejsca pracy w międzynarodowych środowiskach. Wiemy, że Polska to kraj wielkich możliwości i uzdolnionych Specjalistów.

Dołącz do nas!